Купи квартиру в ЖК «Парк Арена» — отримай терасу в подарунок!

Купи квартиру в ЖК «Парк Арена» — отримай терасу в подарунок!

Чудова дворівнева квартира в житловому комплексі “Парк Арена” продається з терасою, яка дістанеться покупцю безкоштовно!

Забудовник – німецько-українська будівельна компанія bauhausen – прагне максимального комфорту для мешканців. Й тому створює житло за найвищими стандартами.
Купуйте дворівневу квартиру в ЖК «Парк Арена» і отримайте в подарунок чудову терасу площею 33,36 кв.м.
Квартира розміщена на 9-му і 10-му поверхах “Парк Арени”. Її площа – 139,5 кв.м. Тут – дві кімнати, тераса, лоджія, два передпокої, три санвузли, а також велика кухня-їдальня площею 36,03 кв.м.

Дворівнева квартира дає можливість раціонально і комфортно організувати у помешканні дві функціональні зони – для роботи і відпочинку, для прийому гостей і приватного простору тощо.
А скільки існує способів класно використати терасу цієї квартири! Сімейне свято з барбекю, святковим столом і задушевними розмовами з найріднішими людьми… Вечірка з друзями , вином і насолодою від крутезних краєвидів… Усамітнення з гамаком, чаєм і улюбленою книгою… Місце для медитації, йоги чи сонячних ванн… “Літня їдальня”, де на свіжому повітрі по-особливому смакує ранкова кава чи дбайливо приготована вечеря… Ех, та хіба мало ідей, коли у тебе – квартира з такою терасою!

Скористайтеся шансом! Адже така квартира – всього одна! Квартира очікуватиме свого власника до кінця вересня. Втім, як ви розумієте, купити її можуть значно швидше…
Відділ продажів: Львів, вул. Стрийська, 199 (поруч зі стадіоном «Арена»), або ж Дубляни, вул. Львівська (перехрестя Львівської та Володимира Великого).

2019-10-01T16:24:00+03:0021.08.2019|